Premiery

Premiera książki “Jedna para, jeden rok, 52 uwiedzenia”

Written by Ioannes Oculus
Betty Herbert, "Jedna para, jeden rok, 52 uwiedzenia"

Betty Herbert, "Jedna para, jeden rok, 52 uwiedzenia"

Uwodzenie po dziesięciu latach małżeństwa? Może warto spróbować? Dzisiaj ma swoją premierę książka “Jedna para, jeden rok, 52 uwiedzenia”, której autorką jest Betty Herber.

Seks jest ponoć wszędzie.
Niepozostawiające wiele dla wyobraźni obrazy są dziś na wyciągnięcie ręki bardziej niż kiedykolwiek wcześniej…
Tylko, dlaczego tak wielu z nas uśmiecha się krzywo na te słowa?
Czyżby seks już na dobre ulotnił się naszych związków, grzecznie, po cichu, tylnymi drzwiami…?

Pamiętacie te czasy, gdy nie potrafiliście utrzymać rąk przy sobie? Gdy nie mogliście się powstrzymać przed całowaniem w miejscach publicznych? Gdy nawet we wkładaniu naczyń do zmywarki potrafiliście dopatrzyć się aluzji seksualnych?

Betty i Herbert też to pamiętają. Jednak po dziesięciu latach małżeństwa wspomnienia zaczynają się zacierać.

Dlatego umawiają się, że przez najbliższy rok, co tydzień będą uwodzić się nawzajem. Od tej chwili śledzimy ich poczynania i opisy niesamowitej, pouczającej i miejscami wyczerpującej misji, podczas której otwarcie stawiają czoło temu, co zwyczajne i nadzwyczajne.

Wesoła poruszająca opowieść o parze małżonków po trzydziestce, którzy pozbywają się zahamowań, odkrywają na nowo pożądanie i w końcu zrywają z rutyną.

Tłumaczenie – Monika Popławska
ISBN: 978-83-7508-453-5
Oprawa broszurowa ze skrzydełkami
Cena detaliczna: 34,90  zł
Wydanie I

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.