Premiery

Premiera o wiewiórkach z Central Parku ;)

Written by Ioannes Oculus
Katherine Pancol, "Wiewiórki z Central Parku są smutne w poniedziałki"

Katherine Pancol, "Wiewiórki z Central Parku są smutne w poniedziałki"

Kolejna dzisiejsza premiera, też opowiadająca o miłości. Jest to książka Katherine Pancol Wiewiórki z Central Parku są smutne w poniedziałki.

Romantyczna przygoda z opowieścią o miłości, przyjaźni, zdradzie, śmiechu i pieniądzach, podczas której czas ucieka niepostrzeżenie

Kryzys dopada nie tylko światowe rynki finansowe, ale również bohaterów książki Wiewiórki z Central Parku są smutne w poniedziałki. W ich życiu szykują się przełomowe zmiany.

Joséphine szuka pomysłu na następną powieść, nie wie jednak, czy uda jej się otrząsnąć po traumatycznych przeżyciach i jeszcze coś kiedyś napisać. Czy szczęście ponownie się do niej uśmiechnie?  Jej córki Hortense i Zoé wreszcie próbują się usamodzielnić. Hortense zaczyna studia w Londynie i marzy o karierze projektantki mody, a Zoé dorasta i powoli staje się kobietą. Philippe zaś próbuje nadać nowy sens własnemu życiu.

Czy miłość nastolatków Zoé i Gaétana przetrwa próbę czasu i rozłąkę? Czy Shirley zapomni o przeszłości i odnajdzie siebie? Czy Josiane i Marcel sprostają roli rodziców cudownego dziecka? Dlaczego wiewiórki z Central Parku są smutne w poniedziałki?

Tłumaczenie – Agnieszka Rasińska -Bóbr
ISBN: 978-83-7508-450-4
Oprawa broszurowa ze skrzydełkami
Cena detaliczna: 42,00  zł
Wydanie I

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.