Premiery

Sherlock Holmes i angielski

Written by Ioannes Oculus

“Sherlock Holmes i pies Baskervilleów… z angielskim”, czyli kurs językowy łączący efektywną naukę z przyjemnością czytania ponadczasowej powieści mistrza pióra!

Arthur Conan Doyle, "Sherlock Holmes i pies Baskervilleów... z angielskim"

Arthur Conan Doyle, "Sherlock Holmes i pies Baskervilleów... z angielskim"

Znajomość języków to podstawa, zwłaszcza języka angielskiego. Jak jednak połączyć przyjemne z pożytecznym i uczyć się przez przyjemności? Wydawnictwo Telbit przychodzi z odpowiedzią. Dzisiaj ma miejsce oficjalna premiera kolejnej książki z serii pomocy naukowych do języka angielskiego. Jest to Sherlock Holmes i pies Baskervilleów… z angielskim.

Piąta książka ze znakomitej serii podręczników opartych na bestsellerach światowej literatury. Kurs językowy łączący efektywną naukę z przyjemnością czytania ponadczasowej powieści mistrza pióra!

Kurs językowy oparty jest na oryginalnym tekście powieści Arthura Conan Doyle’a The Hound of the Baskervilles. Najsłynniejsza przygoda detektywa wszech czasów – Sherlocka Holmesa to zarazem fascynująca lektura i doskonały materiał edukacyjny. W odróżnieniu od tradycyjnych podręczników, nauka oparta na tekście powieści daje czytelnikowi bezpośredni kontakt z naturalnym językiem. Co więcej, wciągająca treść sprawia, że każda lekcja jest nową przygodą i czystą przyjemnością!

Nowatorski kurs opracowany na podstawie oryginalnego tekstu literackiego dostarcza rzetelnej wiedzy językowej wzbogaconej kontekstem kulturowym, podanej w formie ułatwiającej zapamiętywanie słownictwa i struktur gramatycznych. Książka przygotowana jest przez doświadczonych metodyków dla osób na średnio zaawansowanym i zaawansowanym poziomie nauki; rozwijając konkretne sprawności językowe, stanowi nieocenioną pomoc w przygotowaniach do egzaminów. Może być świetną podstawą do nauki, jak również cenną lekturą dodatkową.

Polecamy zakup książek sir Arthur’a Conan’a Doyle’a w księgarni internetowej!

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.