Premiery

O wędrówce do piekieł i powrocie do świata żywych

Written by Ioannes Oculus
Justine Lévy, "Nic takiego"

Justine Lévy, "Nic takiego"

Dzisiaj ma miejsce premiera Justine Lévy Nic takiego. Dla zainteresowanych kilka informacji o książce:

Z głową pełną niechcianych wspomnieć. Z garścią tabletek przeciwbólowych w dłoni.
Samotna, wściekła i bezsilna kobieta opłakuje swoje rozbite małżeństwo, szukając odpowiedzi na odwieczne pytanie „dlaczego?”.

Po odejściu Adriena Louise straciła chęć życia, jego smak. Nie ma już siły, by odczuwać szczęście, ból czy strach.

Louise i Adrien kochali się pierwszą, młodzieńczą miłością, aż do chwili, gdy Adrien poznał młoda kochankę ojca, Paulę, ideał kobiety o zabójczym wzroku.

Odtąd Louise żyje, nie żyjąc pełnią życia. Czeka, na nic nie czekając. Trwałoby to miesiącami albo latami, gdyby nowa miłość nie pozwoliła jej na nowo nauczyć się gestów i odnaleźć radości życia.

Lakonicznym, a zarazem czułym i niekiedy bardzo zabawnym językiem, autorka, nie oszczędzając siebie ani nikogo, opowiada o wędrówce do piekieł i powrocie do świata żywych.

Tłumaczenie – Agnieszka Rasińska Bóbr
ISBN: 978-83-7508-454-2
Oprawa broszurowa ze skrzydełkami
Cena detaliczna: 32,90  zł
Wydanie I

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.