Premiery

Brutalne morderstwa, ciemne machinacje serwuje Fran Ray

Written by Ioannes Oculus

W pewnym laboratorium zostaje brutalnie zamordowany naukowiec, w szpitalu ludzie umierają na zagadkową chorobę mózgu – premiera thrillera Frana Raya “Ryzykowna manipulacja”.

Fran Ray, "Ryzykowna manipulacja"

Fran Ray, "Ryzykowna manipulacja"

Lubimy spiski, ciemne sprawy i przestępstwa. Przynajmniej gdy czytamy o nich w książkach. A dzisiaj ma premierę właśnie thriller o tej tematyce autorstwa Frana Raya pt. „Ryzykowna manipulacja”. Oto informacja od wydawcy:

THRILLER NA MIARĘ XXI WIEKU

PARYŻ

W pewnym laboratorium zostaje brutalnie zamordowany naukowiec.

UGANDA

W szpitalu ludzie umierają na zagadkową chorobę mózgu.

ROUEN

Przebywająca w więzieniu aktywistka ruchu ekologicznego przepowiada przerażającą katastrofę.

 

A to dopiero zaczątek wydarzeń, które na zawsze mogą odmienić życie na ziemi…

W pewnym paryskim laboratorium badawczym ma miejsce brutalne morderstwo naukowca, Jérome’a Frosta. Profesor zajmował się badaniem tolerancji antybiotyków i żywności. Wykonywał doświadczenia na szczurach. W dniu morderstwa pracował w laboratorium wraz ze swym pomocnikiem, Nikolasem. Nikolas,  świadek tego potwornego wydarzenia w panice ucieka przed mordercą, który depcze mu po piętach, zabijając kolejne osoby z jego otoczenia. Śledztwo prowadzi Irena Lejune, lecz od początku porusza się zupełnie po omacku, nie mogąc odnaleźć żadnego logicznego tropu.

Przestępcze machinacje i ciemne sprawki koncernów rolnych, pieniądze, władza, intrygi  i nielegalne doświadczenia na ludziach i zwierzętach – Fran Ray rysuje prawdziwie zatrważający obraz globalizacji.

Tłumaczenie – Małgorzata Huber
Wydawnictwo: Sonia Draga
ISBN: 978-83-7508-395-8
Oprawa broszurowa ze skrzydełkami
Cena detaliczna: 37,00  zł
Wydanie I

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.