Premiery

“Świt Zmierzchu” – dziś premiera

Written by Ioannes Oculus

Premiera książki “Świt Zmierzchu” Anne Bishop.

Anne Bishop, "Świt zmierzchu"

Anne Bishop, "Świt zmierzchu"

Dziś do sprzedaży trafił Świt Zmierzchu, dziewiąta i zarazem ostatnia księga sagi Czarne Kamienie, autorstwa Anne Bishop.

Świt Zmierzchu to podobnie jak Serce Kaeleer zbiór czterech opowiadań uzupełniających naszą wiedzę o zdarzenia, które rozgrywają się na kartach poszczególnych tomów sagi Czarnych Kamieni. Dowiemy się między innymi, w jaki sposób Surreal i Rainier poradzili sobie z traumą po tym, jak zostali podstępem uwięzieni w Domu Strachów, jaki los spotkał Falonara − niewiernego kochanka Surreal (którego postać zaznaczały dotąd jedynie niejasne aluzje), poznamy tragiczny finał romansu Saetana z Sylvią, a także zaskakującą przyszłość Daemona w czasach, kiedy i Czarownica, i Wielki Lord Piekła odeszli, zmieniając się w szepty w Ciemności.

Autor: Anne Bishop
Tytuł: Świt Zmierzchu, Czarne Kamienie – księga IX
ISBN: 978-83-62577-11-8
Tłumaczenie: Monika Wyrwas-Wiśniewska
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 416
Format: 15 x 21,5 cm

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.