Wieści

Spotkanie autorskie Tomasza Kołodziejczaka

Tomasz Kołodziejczak

Tomasz Kołodziejczak

Wydawnictwo “Fabryka Słów” poinformowało o spotkaniu z Tomaszem Kołodziejczakiem, polskim pisarzem fantastyki. Jak pisze Fabryka w swoim newsletterze spotkanie jest “rodzajem podsumowania powrotu Tomasza do pracy literackiej po 11 letniej przerwie”.

Tomasz Kołodziejczak jest autorem m. in. recenzowanej na naszym blogu książki Czarny Horyzont opowiadającej o naszym świecie napadniętym przez balrogi, którą gorąco polecamy (można ją kupić w tej księgarni). Książkę polecamy i dołączamy się do fabrycznego zaproszenia na spotkanie.

Spotkanie odbędzie się w piątek
5 listopada 2010 r.
o godz. 18:00
w księgarni Traffic Club w Warszawie
ul. Bracka 25 (róg Chmielnej)

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.