Wieści

Najlepsze Fabryczne – październik

Fabryka Słów TOP 10Comiesięczna lista dziesięciu najlepszych książek z Fabryki Słów jest już dostępna od jakiegoś czasu, należałoby w końcu ją przedstawić i u nas na blogu. mamy więc na tej liście sporo nowych pozycji. Dalej mocno trzymają się książki Petera V. Brett’a (choć pierwszy tom Malowanego Człowieka znalazł się już poza zestawieniem).

Pierwsza trójka wygląda następująco:

1. Maja Lidia Kossakowska, Zbieracz Burz t.2

2. Peter V. Brett, Pustynna Włócznia, ks.II

3. Peter V. Brett, Pustynna Włócznia, ks.I

Pozycja na czele listy, książka M.L. Kossakowskiej jest nowością, natomiast drugie i trzecie miejsce to książki, które zanotowały spadek popularności. Zainteresowanych odsyłam na stronę Fabryki Słów, gdzie znajduje się pełne zestawienie TOP 10 październik 2010.

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.