Premiery

“Outdoor. Pasja i Przygoda” – premiera

Written by Ioannes Oculus
Bear Grylls, "Outdoor. Pasja i przygoda"

Bear Grylls, "Outdoor. Pasja i przygoda"

Znacie Beara Gryllsa? Zapewne tak, bo nawet ja o nim słyszałem 😉 Nie mam telewizora u siebie (i nie chcę mieć), a on jest postacią właśnie z srebrnego ekranu. Musi być naprawdę popularny, skoro słuchy o nim dotarły aż do mnie. Piszę o nim dlatego, że dzisiaj ukazuje się jego książka Outdoor. Pasja i Przygoda. Oto kilka informacji:

Bear Grylls, Outdoor. Pasja i Przygoda. Naprawdę duża dawka adrenaliny.

Na podstawie serii programów emitowanych na Discovery Channel.

Marzysz, żeby skoczyć ze spadochronem? Wiesz, jak zbudować tratwę? Potrafisz wspinać się po skałach? Poczuj, jak adrenalina krąży w twoich żyłach! Wyrusz w teren!

Bear Grylls – nieustraszony podróżnik znany z kultowego programu Discovery Szkoła przetrwania, człowiek, który potrafi przeżyć w najbardziej niegościnnych regionach ziemi, zdobywca Mount Everestu i autor poradników survivalowych.

W najnowszej książce dzieli się swoim doświadczeniem. Radzi, jak realizować swoje pasje. Opisuje ekscytujące zabawy i sporty outdoorowe. Dowiedz się więcej o latawcach, surfingu, nartach, speleologii, nurkowaniu, saneczkarstwie, kitesurfingu, pieszych wędrówkach, sztuce obozowania, raftingu, a nawet o budowaniu domów na drzewie. Zaplanuj wspinaczkę wysokogórską i poznaj zasady orientacji w terenie. Najwyższy czas odkryć, jak to robić!

Jeśli nie lubisz nudzić się w domu, ta książka jest dla Ciebie!

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.