Premiery

Bractwo wyzwala Rzym

Written by Ioannes Oculus
Oliver Bowden, "Assassin's Creed - Bractwo"

Oliver Bowden, "Assassin's Creed - Bractwo"

Dziś do księgarń trafia długo wyczekiwana książka Olivera Bowdena „Assassin’s Creed: Bractwo”, inspirowana bestsellerową grą komputerową „Assassin’s Creed: Brotherhood”. Jest ona bezpośrednią kontynuacją powieści „Renensans”, która w Polsce ukazała się równo rok temu.

Tym razem Ezio Auditore – dojrzały i doświadczony już asasyn – podejmie się misji wyzwolenia Rzymu spod despotycznej władzy Cesare Borgii, syna papieża Aleksandra VI. Nie będzie to zadanie łatwe, i to nie tylko ze względu na przeciwnika – w szeregach bractwa asasynów najprawdopodobniej czai się zdrajca, przyjaciel Ezia – Leonardo da Vinci – przeszedł na stronę wroga, a na domiar złego sercem asasyna targa nieszczęśliwa miłość.

Jak potoczą się losy asasyna, który jeszcze nie tak dawno odkrywał swoje powołanie, a dziś staje na czele bractwa, dowiecie się z niezwykle dynamicznej, wartkiej akcji powieści Olivera Bowdena, osadzonej w pobudzających wyobraźnię realiach przesiąkniętego zepsuciem i chylącego się ku upadkowi Wiecznego Miasta.

Powieść Olivera Bowdena „Assassin’s Creed: Bractwo” ukazała się nakładem wydawnictwa Insignis Media w przekładzie Przemysława Bielińskiego.

Książkę będzie można także nabyć w księgarni internetowej!

A już jutro fragment dla Was na zachętę i to w dwóch wersjach!

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.