Osobiste

Silesia Miners

Trudny mieli dzisiaj mecz. Eagles byli świetni, trzeba im to przyznać, nasi na początku trochę słabo grali. Podobała mi sie atmosfera na trybunach (a były mocno wypełnione). Dobry duch unosił się dzisiaj na stadionie. Mimo porażki doping do końca był wspaniały, włączając w to twórczość własną kibiców. Nie znam tych gości co stali obok mnie, ale trzeba przyznać, że byli nie do zdarcia i tworzyli fajne teksty. Na koniec obie drużyny dostały oklaski, co też było godne pochwały. Gdybyśmy tak zawsze potrafili sobie kibicować i chociaż smucimy się, że nasi przegrali, umiemy nagrodzić tych, co zwyciężyli, a nie obrzucać się inwektywami etc.

Mam cichą nadzieję, że znajdzie się sponsor dla Minersów, że trybuny będą zawsze pełne i football amerykański będzie cieszył się coraz większą popularnością w naszym pięknym kraju nad Wisłą.

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.