Languages Podcasts Polish Polish with John

Jakie powinny być podręczniki do nauki języków obcych? – Polish with John #147

Written by Ioannes Oculus

What sorts of things should be included into a language textbook? Which topics are the best? Is practical interesting? Enjoy listening! 🙂

Transcript

Cześć! Co u was słychać? Witajcie w kolejnym podcaście “Polish with John”. Nazywam się Jan Oko i chcę Wam pomóc w nauce języka polskiego.

Wiem, że wielu z was, słuchaczy tego podcastu, uczyło się i uczy języków obcych, nie tylko polskiego. Może wiecie, że ja też uczę się języków obcych, teraz szczególnie łaciny i uzbeckiego. Miałem ostatnio kilka ciekawych rozmów z osobami, które uczą języka uzbeckiego. Rozmawialiśmy między innymi o tym, jakie tematy są ważne dla uczniów. Ktoś zapytał mnie też o to, jakie tematy powinny moim zdaniem znaleźć się w książce na poziomie B1. Ponieważ piszę swój kurs, Prosty Polski, to zacząłem dużo o tym myśleć.

[…]

Pełną transkrypcję tego odcinka możecie znaleźć na moim Patreonie. To tylko $1 miesięcznie.

–> https://www.patreon.com/posts/jakie-powinny-61864632 <–

Dziękuję Wam bardzo za wysłuchanie tego odcinka. Na moim profilu na Patreon znajdziecie transkrypcję. Jest ona dostępna już za $1 miesięcznie. Tym, którzy mnie na Patreonie już wspierają, bardzo dziękuję! Zapraszam oczywiście na mój blog ioannesoculus.com albo polishwithjohn.com, na Telegram, gdzie prowadzę grupę  Polish with John. Możemy tam pogadać sobie po polsku. Jestem także na wielu innych mediach społecznościowych. Jeszcze raz wam dziękuję za dzisiejsze spotkanie. Trzymajcie się zdrowo i trzymam za was kciuki! Do usłyszenia!


In the podcast, I used Sour Tennessee Red by John Deley and the 41 Players; source: https://www.youtube.com/audiolibrary/music (attribution not required)

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.