Wieści

Pierwszy BookUp w historii

Written by Ioannes Oculus

Spotkać się ze znajomymi przy piwie, pogadać o książkach i nie tylko? Świetny pomysł! Tylko kiedy, gdzie? Co z innymi pasjonatami czytania, których jeszcze nie się nie zna, a poznać by warto było? Takie myśli chodziły mi nie raz po głowie. W końcu udało się ten pomysł zrealizować.

W sobotę 21 września 2013 w Białej Małpie miał miejsce pierwszy BookUp, czyli spotkanie bibliofili, książkomaniaków, miłośników dobrej lektury i książek w każdej postaci. Było nas niewiele osób, ale i tak udało się świetnie spędzić razem czas. Mieliśmy dwójkę gości, Krzysztofa i Dominikę z bibiosfery.net, którzy opowiedzieli o swoim portalu i kapitalnej inicjatywie bibiosfery.net, którzy opowiedzieli o swoim portalu i kapitalnej inicjatywie Tydzień zakazanych książek. Były także konkursy, w których można było wygrać książki i kubki.

Spotkanie upłynęło w wyśmienitej atmosferze. Mamy nadzieję, że na następnym będzie nas jeszcze więcej, bo oczywiście będą kolejne! Śledźcie naszą stronę i fan page, żeby nie przegapić informacji o spotkaniu.

 Zapraszamy do obejrzenia zdjeć z BookUp na Facebooku 🙂

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.