Wieści

Premiera “Królewskiej krwi. Wieży elfów”, Michaela J. Sullivana

Written by Ioannes Oculus
Michael J. Sullivan, "Królewska krew. Wieża elfów"

Michael J. Sullivan, “Królewska krew. Wieża elfów”

Dzisiaj ma miejsce premiera nowej książki Michaela J. Sullivana, dwupaku, bo znajdziemy w niej właściwie dwie książki. Stąd podwójny tytuł Królewska krew. Wieża elfów. Pościgi, pojedynki, magia, spiski i zamachowcy – w tej książce znajdziecie wszystko, za co pokochaliście fantasy!

Zamordowany został król. Władza przeszła w ręce spiskowców, którzy sądzili, że każdy element ich planu był doskonały. Poza jednym.

Winą próbowali obarczyć Royce’a i Hadriana.

Ci nie są jednak byle złodziejaszkami i nie pójdą dobrowolnie pod pręgierz. To okryty złą sławą duet Riyira, i nikt nie powstrzyma ich przed krwawą zemstą!

Los królestwa spoczywa w rękach dwóch najemników.

Michael J. Sullivan – Urodzony w 1961 roku, w Detroit, amerykański pisarz fantasy. Debiutował w 2008 roku powieścią „Królewska krew”, która rozpoczyna epicką serię o przygodach dwóch złodziei: Royce’a Melborne’a i Hadriana Blckwatera. Książka spotkała się z gorącym przyjęciem czytelników (była tłumaczona na sześć języków, ukazało się kilka wydań), co otworzyło drogę do opublikowania kolejnych tomów. Szósta, a zarazem ostania odsłona serii ukaże się w 2012 roku. Historia została tak przemyślana, aby każdy pojedynczy tom stanowił zamkniętą całość.

Tytuł oryginału: The Crown Consiracy. Avempartha

Tytuł: Królewska krew. Wieża elfów

Autor: Michael J. Sullivan

Seria „Nowej Fantastyki”

Tłumaczenie: Edward Szmigiel

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Miejsce wydania: Warszawa

Data wydania: 18 października 2011 r.

Ilość stron: 736

ISNB: 978-83-7648-951-3

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Format: 125 x 195 mm

Cena: 45,00 zł

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.