Wieści

“Dzieci Cienie” – dziś premiera!

Przypominamy, że już dziś na półki księgarń trafiają pierwsze dwa tomy serii Dzieci Cienie.

Dzieci Cienie to poruszająca antyutopia o nielegalnych dzieciach w totalitarnym społeczeństwie. To książki, które niewątpliwie przypadną do serca wszystkim, którzy w literaturze cenią sobie zarówno szybkie tempo akcji, zaskakujące wydarzenia, jak i sposób narracji. Sprawiają, że mimo ciężaru poruszanych problemów, będą wciągającą lekturą.

Nam ta książka spodobała się bardzo, dlatego zachęcamy do lektury!

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

3 Comments

  • Mam dreszcze. Myślę, że to książka dla mnie. Zdecydowanie muszę ją przeczytać. I to jak najszybciej. Muuuuuuuszę, koniecznie! 🙂

  • Bardzo polecam tę książkę. Jest świetna. Szybko się czyta. A bohaterowie sprawiają że chciałoby się z nimi zaprzyjaźnić. Książka czasem zasmuca, budzi złość. Ale też budzi nadzieję. Nadzieję na to że są jeszcze dobrzy ludzie na świecie. I nie każdego obchodzi tylko szmal.

  • Najlepsze w książkach jest to, że potrafią przenieść czytelnika w zupełnie inny świat, w zupełnie inną przestrzeń. Dzięki książkom, zastanawiamy się, jak mogłoby wyglądać nasze życie gdyby.. Tak, najcenniejszymi książkami są te, o których długo się pamięta. Te, o których chce się rozmawiać, które skłaniają czytelnika do dyskusji. Nie wszystkie jednak mają w sobie to COŚ. Ale ta książka, Dzieci Cienie, na pewno to COŚ posiada. Zdecydowanie jest propozycją godną uwagi, nawet niejednokrotnej. Bo przygoda z tą książką, nie kończy się po jej przeczytaniu. I to jest fantastyczne. Polecam, polecam, polecam!

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.