Wieści

Kto sprzedaje herosom broń?

Andrzej Tuchorski, “Rezydent wieży” księga I

Redaktorzy “Nowej Fantastyki” zorganizowali konkurs, w którym wyróżnili powieść Rezydent wieży Andrzeja Tuchorskiego. A wyróżnienie to nie byle jakie, bo polega na publikacji zwycięskiej pozycji. Powieść otrzymają czytelnicy pisma wraz z jego wrześniowym numerem.

Kto sprzedaje broń herosom?
Kto posiada mapy prowadzące do skarbów?
Kto wie o magii więcej niż inni?
Rezydent wieży!
Tylko najpotężniejsi magowie mogą liczyć na ten zaszczytny tytuł. Każdy z nich jest niesamowity, lecz Klavres z wieży Irrum jest wyjątkowy. Kiedy do drzwi puka przygoda, nie potrafi powstrzymać się i zawsze jej otwiera. Gra o najwyższe stawki i świetnie się bawi.
Co byłoby warte życie maga bez dreszczyku emocji?

Andrzej Tuchorski – rocznik 1978, urodził się i mieszka we Włoclawku. skończył studia zarządzania, jest laureatem konkursu na powieść organizowanego przez miesięcznik “Nowa Fantastyka”.

Zachęcamy Was do lektury!

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.