Na poważnie Premium Technology & Science

Nowa Galaktyka już jest!

Written by Ioannes Oculus
Samsung Galaxy S4 Life companion

Samsung Galaxy S4 Life companion

Chwilę temu zakończyła się oficjalna premiera nowego telefonu Samsung Galaxy S4. Od kiedy sam używam modelu Galaxy S Plus jestem wielkim zwolennikiem tej marki. Po prezentacji nowego produktu nie zawiodłem się.

Sama gala była zorganizowana z rozmachem, w amerykańskim stylu. Jednak w drugiej połowie zaczęło być lekko nudnawo. Jednak nie to jest istotne. Istotny jest to niesamowite urządzenie, które ciężko nazwać tylko telefonem. To już prawdziwy gadżet rodem z przyszłości. Ilość funkcji, od tych bardzo przydatnych i potrzebnych do rozrywkowych bajerów powala. Sprzęt też niczego sobie. Choćby aparat 13 MP, dual camera, drama shot zapewni niesamowite zdjęcia i filmy. Narzędzie może okazać się niezwykle przydane w nagrywaniu filmów, będzie widać nas i to co chcemy nakręcić. Do tego zgrabny – cieńszy od poprzedników. Miodzio!

Samsung Galaxy S4 staje się telefonem moich marzeń. Nie chcę żadnego iPhona, bo po co mi takie coś? Zakochałem się w Samsungu i teraz będę musiał go skądś wyczarować. Słusznie został nazwany Life Companion, bo może towarzyszyć nam w praktycznie każdej chwili dnia codziennego i zastąpić mnóstwo innych, od dzisiaj niepotrzebnych urządzeń.

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.