Osobiste

Serwery im nie działają

Nasza klasa nie działa. Serwery podobno przepięte, ale jak na razie tłumy internautów cierpią na brak dostępu na Naszą Klasę. Media oczekują na reakcję rządu, a po Wiadomościach ma być specjalne orędzie prezydenta. Nieoficjalnie mówi się, że to wina rosyjskiej mafii.

Tymczasem ukryty w zakątku swego domku  zacieram ręce, bo statystyki skoczy mi do góry, jak nigdy. Ostatni rekord dzienny padł 13 lipca 2007, a w tej chwili jest pobity dwukrotnie. Do tego, gdy wpisać do Googla “nasza klasa padła” mój blog jest na pierwszym miejscu. Milutkie 🙂

Tymczasem zapraszam także na inne moje miejsca w sieci. Szczególnie na forum łacińskie, gdzie możecie rozmawiać po łacinie. Możecie też odwiedzić mój nowy twór, czyli kronikę łaciny współczesnej o nazwie LatinaM. To są efekty mojej łacino-manii. Pozdrawiam wszystkich naszoklasowiczów i życzę szybkiego uruchomienia serwerów.

Vox Latinae

Dopisane 8 czerwca 2010 r.:
Strony wzmiankowane we wpisie niestety już nie funkcjonują.

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

4 Comments

  • Tak patrzę, czytam i się zastanawiam. Zastanawiam nad tym, czy piszesz dla ludzi czy dla statystyk. A może jeszcze dla czegoś innego (sławny chcesz być?).

    Co do naszej-klasy i ich serwerów, dnsy się zmieniły i niektóre serwery potrzebują trochę czasu, żeby się przestawić. Tobie może działać, a kumplowi z ‘wioski’ obok nie. Jutro się obudzicie i pewnie każdemu zainteresowanemu już będzie chodziło ‘z prędkością światła’. Ale podobno szybko ma być dopiero za ok tydzień. Pożyjemy zobaczymy.

    Tobie życzę trochę dystansu do blogowania i ‘jarania’ się statsami, bo to nie one sprawiają, że ludzie ‘chcą cię czytać’.

    Pozdrawiam

  • Piszę dla ludzi i dla siebie. Statystyki mnie nie interesują. A wczoraj miałem po prostu dobrą zabawę i zabawiłem się w obserwatora rzeczywistości. Co ciekawe, myślałem, że większość tu wchodzi i wychodzi zaraz nie znalazłszy potrzebnych informacji właściwie nic nie czytając. A jednak myliłem się 😉

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.