Cennik

Aktualny cennik zajęć:

Godzina zajęć trwa 60 minut. Koszt za zajęcia z języka ogólnego to 60 zł (np. General English).

Zajęcia specjalne, np. przygotowujące do egzaminów FCE czy CAE to koszt 75 zł. Wynika on ze zwiększonej intensywności kursu oraz większej ilości pisemnych zadań domowych, które będę sprawdzał.

Ceny obowiązuje dla nowych uczniów. Z osobami, które kontynuują naukę, ceny są ustalane indywidualnie.

Zajęcia online przez italki.

Lekcję prowadzę także przez italki. Mogą tam obowiązywać inne ceny. W chwili obecnej (4 września 2017) są one bardzo korzystne ze względu na okres promocyjny. Dopiero wystartowałem na tej platformie, więc pierwsze lekcje oferuję bardzo tanio. Zainteresowanych zapraszam na mój profil: Jan Oko italki. Obowiązują tam trochę inne zasady niż ustalane indywidualnie.

Uczniowie, którzy rozpoczęli naukę ze mną przez italki są proszeni o korzystanie tylko i wyłącznie z tej platformy. Wynika to z regulaminu. Osoby, które korzystały z lekcji w innej formie, a z italki skorzystały później mogą kontynuować lekcje w dogodnej dla nich formie.

Odwołanie zajęć

Odwołanie zajęć więcej niż 24 godziny przed ich rozpoczęciem nie wiąże się z żadnymi kosztami. Odwołanie zajęć w okresie późniejszym wiąże się z koniecznością uiszczenia opłaty za lekcję. Dla stałych uczniów, którzy nie odwołują lekcji częściej niż raz w miesiącu jest możliwość obniżenia tej opłaty do 50% kosztów lekcji pod warunkiem odwołania lekcji więcej niż 2 godziny przed rozpoczęciem.