Wieści

Skradziono rękopis “Greya”!

Written by Ioannes Oculus

Przeszukując Internet natrafiłem na takiego newsa: Police investigate Fifty Shades ‘theft’. Nowa powieść E.L. James ma się ukazać w Wielkiej Brytanii już 18 czerwca. Jednak manuskrypt powieści miał zostać skradziony! Wydawnictwo, ze względu na toczące się śledztwo, nie podaje szczegółowych informacji.

Kiedyś w takiej sytuacji mogłyby się pojawić problemy z wydaniem książki. Jednak ci, którzy cieszyliby się z faktu, że świat nie ujrzy kalki 50 twarzy, nie będą mieli powodów do radości. Kopii tekstu jest już zapewne mnóstwo. Jedynie wydawca może mieć problem, że w momencie gdy książka ujrzy oficjalnie światło dzienne, będzie już i tak dostępna w zakamarkach Internetu. Z drugiej strony, może chodzi tylko o rozgłos?

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.