Wieści Wydarzenia

Trwają Wrocławskie Targi Dobrych Książek

Written by Ioannes Oculus

Od czwartku do niedzieli we Wrocławiu trwają targi książki. Są to jedne z większych w kraju, więc warto się na nie wybrać. Niestety, jako Kocham Książki nie udało się na nie dotrzeć. Odbywają się one w pomieszczeniach dworca PKP.  Program jest niezwykle bogaty a lista wystawców imponująca. Więcej informacji można znaleźć na stronie WTDK. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia targów, a kto był niech się podzieli wrażeniami w komentarzach!

Moje rodzinne Katowice mogą tylko pozazdrościć takiej książkowej uczty. EXPO Silesia powinno się uczyć od najlepszych, a nie tworzyć żałosną imitację targów, jaką można było zobaczyć w tym roku w Spodku.

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.