Pasje

Miałem ponarzekać

Written by Ioannes Oculus

Zrobiłem dziś sporo. Rozpocząłem miło dzień wychodząc z moim psem, Blogerem, na spacer. Potem kawa i lektura. W końcu udało mi się zmobilizować i posprzątać w pokoju (praca, antykwariat, recenzje i pies skutecznie tworzą chaos w moim mieszkaniu). Gdy napisałem recenzje i wyszedłem na spacer zacząłem myśleć o tym blogu, że trzeba coś napisać. Tematów było mnóstwo, bo jest na co narzekać… Wracam ze spaceru, siadam do kompa. Tylko rzucę okiem na FB i zabieram się za pisanie. Znajomy wrzucił filmik, zobaczę.

Wpis o narzekaniu dzisiaj nie powstanie. Nie ma co narzekać, bo to nic nie zmieni. Lepiej wziąć życie w swoje ręce i zmieniać się na lepsze. Zostać tym, kto tworzy. To tego potrzeba tylko Ciebie. Nikt za Ciebie nie przeżyje Twojego życia. Po prostu to zrób, weź życie w swoje ręce i zacznij działać. Choćby jednym małym krokiem do przodu. Dziś jeden, jutro drugi. Szybciej niż się spodziewasz zdobędziesz szczyt. Po prostu idź!

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

2 Comments

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.