Wieści

Spotkanie z Gają Grzegorzewską

Gaja Grzegorzewska, "Betonowy Pałac"
Written by Ioannes Oculus

Autorka Betonowego pałacu spotka się z czytelnikami w Krakowie 18 września w Puza In Garden przy ulicy Rajskiej 12. Spotkanie rozpocznie się o 18:00 a poprowadzi je Łukasz Wojtusik, dziennikarz radia Tok.fm. Fragmenty powieści odczytają aktorzy Sceny 21. QCK, Edward Pasewicz i Piotr Ulasiński.

Betonowy pałac, który na rynek trafił 28 sierpnia, to najodważniejsza powieść w dorobku Grzegorzewskiej – laureatki Nagrody Wiekiego Kalibru. Od chwili premiery powieść cieszy się olbrzymim zainteresowaniem medialnym. Autorka gościła m.in. na łamach takich tytułów jak: “Elle”, “Newsweek”, “Glamour”, czy “Tom kultury” a rozmowy z nią ukazały się również w Onecie oraz programie Michała Nogasia – Z Najwyższej Półki. Powieść nie uszła uwadze recenzentów najważniejszych tygodników opinii; Justyna Sobolewska z “Polityki” i Piotr Kofta z “Wprost” nie mieli wątpliwości: po tę powieść warto sięgnąć.

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.