Konkursy

Zapytaj autorkę! Konkursujemy!

Written by Ioannes Oculus

Iga AdamsJedna z zaprzyjaźnionych autorek postanowiła podarować swoją najnowszą książkę naszym Czytelnikom. Jednak jedną książką nie da się obdarować wszystkich, więc poszedłem po rozum do głowy i postanowiłem ogłosić konkurs. Zrobimy więc wspólnie wywiad z Igą Adams, autorką Smaku miłości. Jak to będzie wyglądać? Każdy z Was może przysłać do nas jedno pytanie, jakie by chciał zadać Idze. Najciekawsze z nich zostanie nagrodzone książką! Nie chcę obiecywać, ale pewnie jakiś autograf też się znajdzie.

Propozycje pytań wysyłajcie na email: konkurs[małpa]kochamksiazki.pl do 17 sierpnia (do północy). Na początku przyszłego tygodnia ogłosimy wyniki.

Pogodna, pełna humoru i nieco przewrotna powieść. Idealna na wakacje.
Weronika, próbując zapomnieć o starej miłości, rozpoczyna intensywne poszukiwania nowej.

Po drodze – z właściwym sobie talentem – pakuje się w rozmaite tarapaty. Któregoś dnia poznaje wreszcie tego jednego jedynego. Wszystko wskazuje na to, że będą żyli długo i szczęśliwie. Prawie wszystko…

Iga Adams – Autorka „Smaku miłości” mieszka w Warszawie, na Śląsku, w Paryżu lub w Meksyku. „Niepokorna dusza”, kochająca życie i otaczający ją świat. Niepoprawna optymistka, która nawet na pustyni potrafi dopatrzyć się kwiatów. Mówi „tak” każdemu nadchodzącemu dniu.

P.S. Autorka zgodziła się odpowiedzieć na więcej niż jedno konkursowe pytanie, więc nawet jak nie wygracie, to Wasze pytanie może się znaleźć w wywiadzie! 🙂

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.