Premiery

Czy Iga Adams okaże się polską Bridget Jones?

Iga Adams, "Smak Miłości"
Written by Ioannes Oculus

…Tam, przy stole, siedzi mój przyszły mąż, jak gdyby nigdy nic je obiad i nawet nie zerknie w moim kierunku. Twierdzi, że mnie kocha, ale często zachowuje się tak, jakbym była mu zupełnie obojętna. Co to za dziwny człowiek! I ja się zgodziłam zostać jego żoną? Jakby tego było mało, miłość mojego życia klęczy u moich stóp i oświadcza, że jest i pozostanie kawalerem! Nie, tego stanowczo za wiele!…

Dzisiaj oficjalnie ma swoją premierę książka Igi Adams, Smak miłości. Jak zapowiada autorka jest to “pogodna, pełna humoru i nieco przewrotna powieść”. Jeśli tak, to jest to idealna lektura na wakacje. Rąbek tajemnicy na temat treści książki zdradza tekst z tyłu okładki:

Weronika, próbując zapomnieć o starej miłości, rozpoczyna intensywne poszukiwania nowej. Po drodze – z właściwym sobie talentem – pakuje się w rozmaite tarapaty. Któregoś dnia poznaje wreszcie tego jednego jedynego. Wszystko wskazuje na to, że będą żyli długo i szczęśliwie. Prawie wszystko…

Iga Adams – Autorka „Smaku miłości” mieszka w Warszawie, na Śląsku, w Paryżu lub w Meksyku. „Niepokorna dusza”, kochająca życie i otaczający ją świat. Niepoprawna optymistka, która nawet na pustyni potrafi dopatrzyć się kwiatów. Mówi „tak” każdemu nadchodzącemu dniu.

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.