Osobiste Premium

Magiczny Kuferek Różności

Written by Ioannes Oculus
Z pozoru zwykły karton, a tak naprawdę Magiczny Kuferek Różności!

Z pozoru zwykły karton, a tak naprawdę Magiczny Kuferek Różności!

Jednym z moich noworocznych postanowień było pozbyć się niepotrzebnych już mi przedmiotów. Mam naturę chomika, który zbiera wszystko co się da. Jednak takie przywiązanie do przedmiotów prowadzi do zagracenia mojej hobbickiej norki. Skala zjawiska może osiągać tak monstrualne rozmiary, że zaczyna brakować miejsca na mnie samego. W związku z tym postanowiłem utworzyć Magiczny Kuferek Różności.

Idea kuferka jest prosta – pozbyć się rzeczy niepotrzebnych, ale ich nie wyrzucać na śmietnik. Z kuferka może każdy wybrać sobie co chce. Nie trzeba za to płacić, choć miło mi będzie jeżeli ktoś zostawi jakiś grosz. Cały czas rozwijam mój projekt Kocham Książki, poza tym staram się wyjść z kredytów, więc wsparcie finansowe zawsze jest mile widziane.

Reguły są proste. Ja umieszczam zdjęcia tego co jest w Kuferku. Każdy, kto sobie coś z niego upatrzy jest proszony o kontakt ze mną. Jeżeli tylko przedmiot jest jeszcze dostępny, to umawiamy się co do formy jego przekazania (najlepiej osobiście, ale wysyłka też wchodzi w grę, niestety tylko płatna przez przyszłego właściciela przedmiotu). Zapłatę za przedmioty z kuferka można przelać na konto lub wręczyć w gotówce.

Jeżeli pomysł się sprawdzi, będę uzupełniał Magiczny Kuferek regularnie. Was także zachęcam do “przewietrzenia” swoich chomikowych zbiorów. Można się podzielić wieloma rzeczami, a czasem odkryć dawno zapomniane skarby!

Kuferkowe skarby można znaleźć m.in. na Google+ w albumie Magiczny Kuferek Różności.

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.