Wieści

Barney Stinson, Matt Kuhn,”Playbook”

Written by Ioannes Oculus
Playbook

Playbook

Udaj się na podryw doskonały wraz z Barneyem – gwiazdą popularnego komediowego serialu, który skradł serca widzów na całym świecie!

Barney Stinson, Matt Kuhn, Playbook, [SQN], Kraków 2012

Kup książkę Playbook już teraz w internecie!

Matt Kuhn jest scenarzystą popularnego serial letewizyjnego Jak poznałem waszą matkę. Do tego tworzy blog Barneya i stworzył pięć odcinków serialu. Prócz Playbooka napisał jeszcze dwie książki w kolaboracji ze Stinsonem. Mieszka w Los Angeles wraz z żoną Alecią i psem Maggie.

Barney Stinson jest jednym z głównych bohaterów serialu a tym samym najbarwniejszą jego postacią. Mężczyzna relaksuje się projektując bieliznę, butelkując jedną ze swoich 83 marek wina oraz pozuje do zdjęć z sierotami i bezdomnymi szczeniaczkami. Robi wszystko, by tylko zdobyć uznanie w oczach płci przeciwnej, do której Barney czuje nieustanny pociąg. Spał z niezliczoną ilością kobiet i w dodatku bez lęku ciążowego.

Playbook jest książką, która w serialu stała się świętą księgą podrywu. Jej autor – Barney, stworzył istny podręcznik randek, w którym to zawarł sporą ilość sposobów, jak skutecznie poderwać laskę i uprawiać z nią seks. Książka pełna jest powalającego humoru, który znają chyba wszyscy fani serialu. Na pewno każdy z nas, mężczyzn, zadał sobie w życiu pytanie: Dlaczego jestem tutaj… zamiast pukać laski? Spokojnie, nie ma się czego wstydzić, nie jesteś w tym sam. W dodatku mam dla ciebie idealne rozwiązanie! Bierz do ręki Playbook i ciesz się wolnością póki możesz! Na stronach książki opisane są wszystkie przekręty, oszustwa i zagrywki, które Barney użył, by przespać się z kobietami. Dla naszego wspólnego dobra, spisał je wszystkie i podaje nam na tacy, jako przewodnik.

Podręcznik podrywu według Barneya to dawka świetnego humoru, błyskotliwości oraz filozoficznych ( nie zawsze inteligentnych ) przemyśleń bohatera kultowego serialu. Wszystkie teksty są tak bardzo rozbrajające, że nie sposób podczas lektury opanować śmiechu. Po Kodeksie Bracholi jest to kolejna obowiązkowa lektura dla każdego zawziętego fana, który obejrzał wszystkie odcinki serialu i to niejednokrotnie! To świetny pretekst do tego, aby cofnąć się w czasie i przypomnieć sobie świetne, starsze epizody serialowe Barneya.

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.