Premiery

Marzyłeś o podboju kosmosu?

Written by Ioannes Oculus
Jack Campbell, "Dowodztwo Starka"

Jack Campbell, “Dowodztwo Starka”

Fabryka Słów cieszy się dzisiaj premierą nowej książki, którą wydali. Z tej okazji przygotowali także konkurs. Zacznijmy od kilku informacji o książce:

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o podboju kosmosu, sprawdź jakie mogą być tego konsekwencje.

„Dowództwo Starka” jest porażająca wizją wojny. I choć walka trwa na Księżycu w bardzo odległej przyszłości, przekaz pozostaje uniwersalny. Żołnierze to tylko numery zapisane w aktach, plikach i rozporządzeniach zwierzchników.

Stark sunął w dół zbocza ledwie muskając stopami grunt, taką biegłość można było wyrobić sobie tylko podczas długiej służby na powierzchni Srebrnego Globu. Nauczył się zmieniać kierunek każdego skoku, by zmylić ewentualnego strzelca, który chciałby go teraz namierzyć. Pozostali żołnierze biegli tuż za nim, przetoczyli się przy tym – i to dosłownie – przez kilku rzucających broń przeciwników. Przed nimi znajdowało się główne zgrupowanie sił wroga, które właśnie zaczynało się cofać i to równie szybko, jak przed chwilą parło naprzód.

Jack Cambell to prawdziwy psycholog wojny.

Natomiast konkurs znajdziecie na fabrycznym Fan Page: http://www.facebook.com/fabryka?fref=ts

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.