Konkursy

Pisać każdy może!

Written by Ioannes Oculus

writing2Pisać każdy może, jeden lepiej, drugi gorzej. Mamy dla Was wyjątkowy konkurs z wyjątkowymi nagrodami o wartości ponad tysiąca złotych! Jeżeli więc jesteś początkującym (mniej lub bardziej) autorem zapraszamy do wypróbowania swoich sił w naszym konkursie!

Czekamy na Wasze opowiadania!

Tematyka dowolna – może być obyczajowe, może być fantasy, może być coś zupełnie innego. Niech poprowadzi Was wyobraźnia!

Praca w formie prozy literackiej o objętości od 15.000 znaków maszynopisu znormalizowanego, czyli dla Worda około 9 stron do około 45.000 znaków. Nie będziemy się bardzo czepiać objętości, ważna jest jakość! Nagrodzone prace zostaną opublikowane na naszej stronie. Prosimy, aby były to prace niepublikowane i nie wysyłane wcześniej na inne konkursy. Jeżeli będzie taka możliwość, a autorzy wyrażą dodatkową zgodę, wydamy ebooka z najlepszymi tekstami. Prosimy o nadsyłanie prac elektronicznie w plikach Word lub Open Office.

Łączna pula nagród, to ponad 1000 zł!

1. miejsce: kupon z Groupon o wartości 150 zł + karta podarunkowa do Empiku (100 zł) + zestaw książek + kubek “Kocham Książki” + oryginalna poduszka + całodniowa wejściówka dla dwóch osób do klubu Pure Fitness w dowolnym miejscu w Polsce (łączna wartość nagród to ponad 500 zł!).

2. miejsce: kupon z Groupon o wartości 100 zł + karta podarunkowa do Empiku (50 zł) + zestaw książek + kubek “Kocham Książki” + oryginalna poduszka + całodniowa wejściówka dla dwóch osób do klubu Pure Fitness w dowolnym miejscu w Polsce (łączna wartość nagród to ponad 300 zł!).

3. miejsce: kupon z Groupon o wartości 50 zł + karta podarunkowa do Empiku (25 zł) + zestaw książek + kubek “Kocham Książki” + oryginalna poduszka + całodniowa wejściówka dla dwóch osób do klubu Pure Fitness w dowolnym miejscu w Polsce (łączna wartość nagród to ponad 200 zł!).

W razie potrzeby przewidujemy dodatkowe wyróżnienia kubkami i książkami. Pula nagród może się zwiększyć w czasie trwania konkursu!

Na Wasze prace czekamy do końca lutego, a w połowie marca, czyli 15-stego ogłosimy wyniki konkursu!

Głównym fundatorem nagród w konkursie jest firma Groupon.

image001Kupony można wykorzystać na wszystkie oferty dostępne w serwisie zakupów grupowych Groupon, przez sześć miesięcy od zakończenia konkursu. Kuponów można również używać wielokrotnie, aż do wyczerpania się ich nominalnej wartości. Oznacza to, że jeżeli użytkownik zdecyduje się na zakup oferty o wartości 60 PLN używając kuponu o nominale 100 PLN, 40 PLN będzie można wykorzystać przy następnych zakupach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Groupon: http://www.groupon.pl/oferta/

Poduszki sponsoruje: http://www.gizella-prezenty.pl

Regulamin konkursu:

1. Konkurs polega przesłaniu opowiadania o długości mniej więcej od 15 tysięcy do 45 tysięcy znaków o dowolnej tematyce.
2. Termin nadsyłania rozwiązań upływa o północy z 28 lutego na 1 marca 2013.
3. W konkursie biorą udział zgłoszenia przesłane drogą mailową na adres konkurs[małpa]kochamksiazki.pl z opowiadaniami zapisanymi jako załączniki w formie plików MS Word lub Open Office.
4. Redakcja wybierze najlepsze opowiadania, które zostaną nagrodzone.
5. Uczestnicy nagrodzeni zostają o tym powiadomieni pocztą elektroniczną. Aby otrzymać nagrodę należy podać adres wysyłki (dane adresowe te po użyciu w celach wysyłki nie są przechowywane ani przetwarzane).
6. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 15 marca.

punkt dodany (4 lutego 2013 r.):

7. Prawa autorskie do tekstów zatrzymują autorzy. Udział w konkursie jest jednocześnie zgodą na publikację tekstu na stronie kochamksiazki.pl. Autorzy mają prawo swobodnie publikować teksty nadesłanych opowiadań wedle własnej woli.

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

5 Comments

  • Regulamin nie porusza kwestii przeniesienia (bądź nie) na wyłączność/bez wyłączności praw autorskich do tekstu.

    • Dodaliśmy 7. punkt regulaminu, który mamy nadzieję wyjaśnia sprawę:
      “Prawa autorskie do tekstów zatrzymują autorzy. Udział w konkursie jest jednocześnie zgodą na publikację tekstu na stronie kochamksiazki.pl. Autorzy mają prawo swobodnie publikować teksty nadesłanych opowiadań wedle własnej woli.”

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.