Wieści

Antologia, “Gorączka. Opowiadania wyuzdane”

Written by Ioannes Oculus
Antologia, "Gorączka. Opowiadania wyuzdane"

Antologia, “Gorączka. Opowiadania wyuzdane

Poddaj się wędrówce pośród ludzkich pragnień. Poznaj siłę namiętności.

Antologia, Gorączka. Opowiadania wyuzdane, [Czarna Owca], 2007

Antologia Gorączka to zbiór 11 opowiadań, w których motywem przewodnim jest ludzka seksualność. W książce swoje prace opublikowali tacy autorzy jak Marta Fox, Agnieszka Rahoza. Bohdan Sławińki czy Izabela Szolc.

Zbiór opowiadań jest kontynuacją wydanej niegdyś Pikanterii, która przyjęła się bardzo pozytywnie wśród miłośników literatury erotycznej. Są to bardzo przyjemnie napisane opowiadania, które pokazują inną stronę ludzkiej natury. Stronę bardziej skrytą, osobistą i intymną, stronę którą znamy tylko my sami i bardzo często nawet nie całościowo. Jest to podróż pośród licznych miłosnych przygód, które wywołują delikatne dreszcze oraz wypieki na twarzy. Opowiadania, które znalazły się w tomie, to nie banalne, seksualne historyjki. To bardziej kolorowe, poważne opowieści o tym, co rozpala nasze pragnienia i pożądania.

Na pierwszy rzut oka spodziewałem się czegoś znacznie innego. Miałem wrażenie, że książka to kolejna dawka czystego erotyzmu, przeznaczona głównie dla samotnych kobiet które mogą poprzez lekturę puścić wodze fantazji. Nic bardziej mylnego, gdyż teksty są wręcz poetyckie, dokładne, namiętne. Wszystkie opowiadania są swego rodzaju całością, dopełniają się wzajemnie ukazując różne strony miłości; od nastoletnich, pierwszych zauroczeń, aż do głębokich uczuć, które nie zważają na nic innego dookoła. Niezależnie, czy mężczyzna czy kobieta, jeśli posiada w sobie chociaż nutkę czystego romantyzmu, to Gorączka będzie idealną pozycją na ciekawie spędzone wieczory.

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.