Premiery

Premiera “Portalu zdobionego posągami”

Written by Ioannes Oculus
Marek S. Huberath, "Portal zdobiony posągami"

Marek S. Huberath, “Portal zdobiony posągami”

Wydawnictwo Fabryka Słów informuje, że właśnie dzisiaj miała miejsce premiera nowej powieści Marka S. Huberatha, pt. Portal zdobiony posągami. Ma to być fantastyka w służbie idei, w której przesłanie ukryte pod płaszczem fabuły.

Prochem jesteś i żyjesz, dopóki w proch się nie obrócisz…

Pracownik Instytutu Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, dr hab. Marek Huberath, jeden z najbardziej zasłużonych twórców fantastyki naukowej w kraju, zaprasza w niesamowitą podróż. Prosto w paszczę koszmaru. W poszukiwaniu odpowiedzi na fundamentalne pytania – kim jesteśmy i ku czemu zmierzamy? Przewodnikiem w tej wyprawie będzie nam diabli malarz, Quinten van den Cuyperen. Strzeżcie się chodzących posągów i metalowych szkieletów!

Książka zapowiada się interesująco. Czekamy na Wasze opinie o niej! A jeżeli wpadnie wcześniej w nasze ręce, to poznacie i nasze zdanie o niej.

ISBN-13: 978-83-7574-865-9
wymiary: 125 x 195
strony: 544
seria: fantastyczna fabryka
cena: 44,90 (sprawdź w internecie – będzie taniej!)

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.