Wieści

Wystartowało forum Kocham Książki!

Written by Ioannes Oculus
Forum tuż po stworzeniu

Forum tuż po stworzeniu

Drodzy Czytelnicy Kocham Książki!

Z ogromną radością uruchamiamy dla Was forum dyskusyjne Kocham Książki. Dotychczas ograniczaliśmy się do publikowania recenzji, newsów itp. Od wczoraj możecie także wy oceniać recenzowane przez nas książki wystawiając im oceny w pięciogwiazdkowym systemie. Wczoraj także odbywały się ostatnie testy forum, na które zaprosiliśmy niektórych z Was. Dzisiaj ogłaszamy, że udało się! Forum wydaje się działać, teraz potrzeba Waszej inwencji. Zapraszamy do dyskusji, polemik i dysput! Wypełnijcie je życiem!

kochamksiazki.pl/forum

Jako administrator dodam od siebie, że jesteście wspaniali. Przez ponad dwa lata wokół Kocham Książki powstała rewelacyjna ekipa ludzi, którzy szczerze kochają książki. Część z Was znam osobiście, część tylko przez internet, wszystkim jednak chcę bardzo podziękować i mam nadzieję, że dalej będziemy razem! Liczę na waszą pomoc w rozwijaniu strony. Dzielcie się swoimi uwagami i sugestiami (jest do tego nawet temat na forum). W miarę możliwości będę starał się wcielać je w życie.

Szczególne podziękowania należą się Agnieszce. Bez niej Kocham Książki nie byłoby tym, czym jest dzisiaj! Dziękuję także Krzysiowi, Markowi i Bartkowi, którzy z czasem dołączyli do naszej redakcji.

Pozdrawiam

Janek Oko – admin

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.