Wieści

Ocenianie książek

Written by Ioannes Oculus

Kocham Książki istnieje już  ponad dwa lata. To całkiem sporo. Okazuje się też, że stajemy się coraz bardziej znaną stroną. Bardzo nas to cieszy! Tym bardziej, że ciągle jesteśmy po prostu grupą fanów, pasjonatów książek i chcemy tą pasją zarażać. Natomiast nie zawsze wszystko jest tutaj zorganizowane na 100%. Jak zauważacie wygląd strony zmieniał się wiele razy. Wszystko w poszukiwaniu jakiejś doskonałości. Obecna szata graficzna chyba jest na tyle zadowalająca, że pozostanie na dłużej.

Cały czas się też rozwijamy. Od dzisiaj macie możliwość oceniania recenzowanych książek! Pod każdą recenzją pojawiło się coś takiego:

Dzięki temu dodatkowi zachęcamy was do aktywnego oceniania książek. Oceniajcie jakość wydania (okładkę, papier itp.), samą książkę (jak się czyta), nasze recenzje i czy warto polecić książkę innym. Zapraszamy Was także do dyskusji o każdej książce w komentarzach. Dlaczego wystawiliście takie a nie inne oceny? Co Wam się spodobało, co nie?

Piszcie w komentarzach czy ten pomysł przypadł Wam do gustu. Prosimy też o nowe pomysły. Chętnie wzbogacimy naszą stronę o Wasze propozycje 🙂

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.