Wieści

I Nadmorski Plener Czytelniczy

Written by Ioannes Oculus

Dostaliśmy bardzo ciekawą informację od Zespołu Wydawnictwa Sonia Draga. Pomysł wydaje się kapitalny! Zastanawiam się czy nie zrobić czegoś szalonego i na sobotę przemierzyć całą Polskę i spędzić choć jeden dzień nad naszym morzem! Szkoda, że musiałbym wrócić tego samego dnia… Jeżeli jednak Wy nie musicie tak szybko wracać, to zapraszamy do Gdyni. A oto wspominana informacja:

Spotkajcie się z nami w dniach 3-5 sierpnia na Skwerze Kościuszki w Gdyni na Pierwszym Nadmorskim Plenerze Czytelniczym.

To wydarzenie kulturalne, promujące literaturę, łączące elementy targów książki i prasy z pełnym widowiskowych atrakcji programem imprez towarzyszących.

Oczywiście będzie można zakupić wydawane przez nas książki w atrakcyjnych cenach.

Wstęp wolny!

Godziny otwarcia:
3.08 piątek 11:00-19:00
4.08 sobota 11:00-19:00
5.08 niedziela 11:00-17:00

 

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.