Premiery

Premiera “Wrzawy śmiertelnych”

Written by Ioannes Oculus
Eric Nylund, "Wrzawa śmiertelnych"

Eric Nylund, "Wrzawa śmiertelnych"

Dzisiaj na księgarskie półki trafia książka otwierająca nowy cykl autorstwa Erica Nylunda. Wrzawa śmiertelnych jest pierwszym z pięciu tomów o przygodach rodzeństwa Post. Oto informacje od wydawnictwa:

Ważą się losy wojny Nieśmiertelnych i Piekielnych. Wynik starcia zależy od dwojga młodych ludzi.

W dniu swoich piętnastych urodzin Fiona i Eliot zostają wplątani w odwieczny konflikt między bóstwami. Poznają prawdę o swoich rodzicach, którzy nie byli zwykłymi śmiertelnikami. Ich matką była bogini, a ojcem sam Książę Ciemności, Lucyfer. Od tysiącleci Nieśmiertelni i Piekielni konkurują o wpływ na ludzi, nie wolno im jednak walczyć ze sobą, ani mieszać się w ludzkie sprawy. Bliźnięta to jednak coś innego, nowa siła. Nie zdecydowali jeszcze po czyjej staną stronie.

Niezwykle obiecujące otwarcie serii, która powinna spodobać się szerokiemu gronu odbiorców, od miłośników urban fantasy, po czytelników historii czerpiących z mitologii.

Library Journal

Eric Nylund na co dzień pracuje w Microsoft Game Studios (współtworzył m.in. „Mass Effect” i „Gears od War”). Jego poprzednie książki to historie osadzone w uniwersach ze znanych gier, jak chociażby „Halo”, ale także samodzielne powieści fantasy. Za „Miasteczko Dry Water” był nominowany do World Fantasy Award. „Wrzawa śmiertelnych” otwiera pięciotomową serię o przygodach rodzeństwa Post.

Autor: Eric Nylund
Tytuł: Wrzawa śmiertelnych
Data wydania: 29.05.2012
Oprawa: miękka
Format: 125 x 195 mm
Liczba stron: 888
Cena detaliczna: 49,00 zł
ISBN: 978-83-7839-159-3

Data wydania: 29.05.2012

Oprawa: miękka

Format: 125 x 195 mm

Liczba stron: 888

Cena detaliczna: 49,00 zł

ISBN: 978-83-7839-159-3

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.