Premiery

Świat, nad którym władzę odzyskała natura

Written by Ioannes Oculus
Maxime Chattam, „Jądro ziemi”

Maxime Chattam, „Jądro ziemi”

Trzecia dzisiejsza premiera, dla mnie chyba najbardziej interesująca, to Maxime Chattam Jądro ziemi.

Walka lub śmierć. Nie ma innej alternatywy. Bohaterowie stoją przed ostateczną próbą, która będzie zwieńczeniem długich i mrocznych poszukiwań. Wielka batalia jest już nieunikniona, a od niej zależeć będzie kształt wszechświata. Trzeci tom zapierającej dech w piersiach trylogii «Inny świat».

Wyobraźcie sobie świat, nad którym władzę odzyskała natura, gdzie dorośli zamienili się z powrotem w dzikusów, dzieci zaś potworzyły bandy, aby przetrwać, gdzie każdy spacer staje się niebezpieczną wyprawą, a każdy przeżyty dzień urasta do rangi wyczynu. Zapomnijcie o wszystkim, co wiecie, zanurzcie się w Innym Świecie…

Po zniknięciu Tobiasa Matt i Amber wracają do Edenu, by ostrzec Radę przed inwazją Cyników podżeganych przez królową Malroncję. Jako że napaść wrogów zbliża się wielkimi krokami, zaczynają się przygotowania do wojny. Za chwilę mogą się okazać przydatne wszystkie niezwykłe umiejętności nabyte w czasie Burzy.

Spektakularna i rozstrzygająca batalia obydwu stron mocy już wkrótce rozproszy mrok tajemnic…

Tłumaczenie: Joanna Kluza

ISBN: 978-83-7508-462-7

Oprawa broszurowa ze skrzydełkami

Cena detaliczna: 37,00  zł

Wydanie I

 

Wielka batalia jest już nieunikniona, a od niej zależeć będzie kształt wszechświata.

Trzeci tom zapierającej dech w piersiach trylogii «Inny świat».

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.