Premiery

“Każdego dnia, o każdej godzinie” – premiera

Written by Ioannes Oculus
Nataša Dragnić, "Każdego dnia, o każdej godzinie"

Nataša Dragnić, "Każdego dnia, o każdej godzinie"

Życie jest pełne zakrętów i niespodzianek. Nie inaczej ma się sytuacja w książce Natašy Dragnić Każdego dnia, o każdej godzinie, która ma dzisiaj swoją premierę.

Niezwykła opowieść o przejmującej miłości, od której dwoje ludzi nie potrafi się uwolnić.
Miłości, która potrafi wiele znieść. Miłości, która skazuje na samotność…

Gdy pięcioletnia Dora spotyka po raz pierwszy w przedszkolu Lukę, instynktownie czuje, że ten dzień zaważy na całym jej życiu. Chłopiec również ma niejasne wrażenie, że zdarzyło się coś wyjątkowego, czego jeszcze nie potrafi nazwać. Od tamtego dnia dzieci stają się nierozłączne: na ulicach małego jugosłowiańskiego miasteczka, na molo, na rozległych kamienistych plażach…

Kiedy rodzice Dory decydują się na emigrację do Francji, rozstanie okazuje się prawdziwym dramatem. Dora z rozdartym sercem wyjeżdża do Paryża. Zrozpaczony Luka zostaje w Makarskiej, nie potrafiąc zrozumieć, dlaczego mała przyjaciółka go opuściła.

Żadne z nich nawet nie przypuszcza, że nie będzie to rozstanie na zawsze i że życie szykuje im naprawdę złośliwego figla.

Tłumaczenie – Wojciech Łygaś
ISBN: 978-83-7508-451-1
Oprawa broszurowa ze skrzydełkami
Cena detaliczna: 34,90  zł
Wydanie I

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.