Premiery

“Uwielbiam strach”. Premiera nowej książki Marcina Mortki

Written by Ioannes Oculus
Marcin Mortka, "Miasteczko Nonstead"

Marcin Mortka, "Miasteczko Nonstead"

Dzisiaj ma swoją premierę zapowiadana już przez nas książka Marcina Mortki Miasteczko Nonstead. Nie ma co wiele się o niej rozpisywać, fragment, którym wydawnictwo podzieliło się przed świętami z czytelnikami, nie pozostawia nam wyboru! To jest lektura obowiązkowa!

Nie dokończył. Kobieta zatkała mu usta dłonią i nakazała ciszę. Jej dłoń pachniała kremem, jaśminem i jeszcze czymś. Strachem?
Czy strach pachnie?
Dziewczynka powiedziała jeszcze kilka niezrozumiałych słów, choć wyraźniej. Jej łóżeczko zaskrzypiało znowu.
A potem odpowiedział jej męski głos.

Rzadko kiedy premiera wzbudza tyle emocji, ale Marcin Mortka pokazał już, że jest wysokiej klasy autorem, można więc słusznie przypuszczać, że i tym razem nas nie zawiedzie.

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.