Premiery

Kolejne skandale na najwyższych szczeblach władzy ujawnia Daniel Estulin

Written by Ioannes Oculus

Daniel Estulin – bezkompromisowy dziennikarz śledczy, stosujący metody, o których istnieniu jego koledzy po fachu nie mają nawet pojęcia, zdecydował się ujawnić kolejne skandale na najwyższych szczeblach władzy!

Daniel Estulin, "Władcy Cienia"

Daniel Estulin, "Władcy Cienia"

Dzisiejszy dzień obfituje w premiery. Jedną z nich jest książka “Władcy Cienia” Daniela Estulina ujawniająca kulisy władzy. Świat nie wygląda już tak sielankowo jak wcześniej.

Od niemal dziesięciu lat korzysta z uprzywilejowanego dostępu do dokumentówi informacji, zastrzeżonych nie tylko dla ludności cywilnej,ale także dla pięciogwiazdkowych generałów i większości przywódców państw.

Stan gospodarki, załamanie rynku mieszkaniowego, wyścig prezydencki, Iran, Irak, Afganistan, krach na Wall Street, bezrobocie, ceny ropy, spadek dolara – przewidział wszystko!

A teraz powraca z kolejnym, pełnym szokujących szczegółów bestsellerem!

Daniel Estulin – bezkompromisowy dziennikarz śledczy, stosujący metody, o których istnieniu jego koledzy po fachu nie mają nawet pojęcia, zdecydował się ujawnić kolejne skandale na najwyższych szczeblach władzy!

Czarny rynek narkotykowy, diamenty, brudne pieniądze i korupcja.

Daniel Estulin udowadnia, w jaki sposób zakulisowa współpraca pomiędzy rządami państw, agencjami wywiadowczymi, światem wielkiego biznesu, handlarzami narkotyków i „terrorystami” przyniosła z jednej strony ogromne zyski finansowe przedstawicielom elit, z drugiej zaś dotkliwie przyczyniła się do zniszczenia suwerennych państw narodowych na rzecz powstania bardziej wydajnych podmiotów gospodarczych. A wszystko to bez oglądania się na Konstytucję czy Kartę Praw Stanów Zjednoczonych.

Pociągając z ukrycia za sznurki, Władcy Cienia tworzą „rzeczywistość,” decydując o tym, kto jest dobry, a kto zły, prowadząc grę pozorów i manipulacji, w której stawką jest władza, zysk i… nasza przyszłość.

Tłumaczenie – Adam Olesiejuk
Wydawnictwo: Sonia Draga
ISBN: 978-83-7508-387-3
Oprawa broszurowa ze skrzydełkami
Cena detaliczna: 38,00  zł
Wydanie I

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.