Premiery

“Rzeź. Bóg mordu” – premiera

Written by Ioannes Oculus

Niewinne na pozór wypadki mogą prowadzić do prawdziwej rzezi… Dziś premiera książki Yasminy Rezy “Rzeź. Bóg mordu”.

Yasmina Reza, "Rzeź. Bóg mordu"

Yasmina Reza, "Rzeź. Bóg mordu"

Dzisiaj premierę ma książka, która wydaje się zaczynać zupełnie niewinnie. Przeczytajcie jak reklamuje ją wydawca:

Doskonała sztuka, która od wielu sezonów przyciąga tłumy rozentuzjazmowanych widzów do renomowanych teatrów po obu stronach Atlantyku.

Spotykają się dwie nowojorskie pary. Obie uważają się za elitę amerykańskiej socjety. Dobrze sytuowani, świetnie wychowani, posyłający dzieci do najlepszych szkół. Kiedy ich synowie wszczynają bójkę, na pozór niewinne spotkanie rodziców, zorganizowane celem wyjaśnienia sprawy, przeradza się w lawinę potyczek i wzajemnych złośliwości.

W tym piekielnie zabawnym pojedynku stawką będzie dobre imię i status każdego z uczestników. Nic, zatem dziwnego, że wytrawni przeciwnicy dopuszczą się ciosów poniżej pasa…

Już za kilka dni do kin ma wejść ekranizacja tej powieści w reżyserii Romana Polańskiego. Na planie zebrała się nie tylko aktorska śmietanka Hollywood, ale także najwybitniejsi twórcy współczesnego kina.

Tłumaczenie – Barbara Grzegorzewska
Wydawnictwo: Sonia Draga
ISBN: 978-83-7508-487-0
Oprawa twarda
Cena detaliczna: 24,90  zł
Wydanie I

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.