Premiery

“Runy Hordów” na wirtualnych półkach!

Written by Ioannes Oculus

Według starych legend północne rubieże Gruaronu kryją jedynie ciemność, śnieg i grychty. Ale legendy nie zawsze mówią prawdę… Dziś wirtualna premiera książki “Runy Hordów” Magdaleny Salik.

Magdalena Salik, "Runy Hordów"

Magdalena Salik, "Runy Hordów"

Dzisiaj na wirtualne półki trafia Runa Hordów autorstwa Magdaleny Salik. Runy Hordów to zaszyfrowana wiadomość i rozwiązanie zagadki grycht. Dlaczego co roku nawiedzają Gruaron i porywają ludzi? Dokąd ich niosą i po co? I wreszcie — jak można się pozbyć potworów?

Klucz do rozszyfrowania runów Hordów został ukryty daleko na północy. Traf chce, że wyruszają po niego Udul, młody wojownik z Gildii Hordów i Gret Orin, miejscowy arystokrata i bogacz. Dzieli ich wszystko — pochodzenie, charakter, cele, a na koniec i to, że kochają się w tej samej kobiecie — a wspólna wędrówka nie przyczynia się do pokonania tych różnic, mimo że do wcześniejszego życia nie ma już powrotu. Okazuje się bowiem, że Gret Orin został oskarżony o morderstwo i wysłano za nim mściciela. Udul zaś odkrywa, że intencje jego mistrzów nie są tak czyste, jak przywykł wierzyć, i jest gotów zaryzykować coraz więcej, żeby zdjąć przekleństwo ciążące na Dolinach Gruaronu.

Według starych legend północne rubieże Gruaronu kryją jedynie ciemność, śnieg i grychty. Ale legendy nie zawsze mówią prawdę.

Runy Hordów są drugą częścią cyklu Doliny Mroku. W postaci tradycyjnej pierwszy tom można nabyć w internecie.

Wydanie w formacie EPUB
ISBN: 978-83-7787-103-4
Ilustracja na okładce: Tomasz Maroński

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.