Wieści

Niech w waszych sercach śpiewają aniołowie!

Written by Ioannes Oculus

Nad Betlejem w ciemną noc

śpiewał pieśń aniołów chór.

Ich radosny, cudny głos

odbijało echo gór.

Gloria, Gloria in exscelsis deo.

(stara kolęda francuska)

* * *

Drodzy Czytelnicy naszej strony i wszyscy Kochający Książki!

Chcemy złożyć wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Narodził się Bóg, więc radujcie się i teraz, i zawsze. Niech w waszych sercach śpiewają aniołowie! Niech w waszym życiu nigdy nie gości smutek!

Co więcej, życzymy zniesienia VAT’u na książki, sił do walki z kryzysem. Wielu premii i podwyżek, żeby było za co te książki kupować. Autorom życzymy weny i dobrych Czytelników, i żeby im płacili, Czytelnikom dobrych książek i autorów, wydawnictwom samych bestsellerów, bibliotekarzom Czytelników, co nie niszczą książek i oddają w terminie, korzystającym z bibliotek zawsze dostępnych książek i w ogóle wszystkiego co książkowe!

Redakcja Kocham Książki

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.