Wieści

Już po łódzkich targach…

Written by Ioannes Oculus

Niedawno zakończył się w Łodzi I Salon Ciekawej Książki. Organizatorzy na swojej stronie piszą:

Zwiedzający opuszczali Salon obładowani nowymi nabytkami książkowymi – wielu z nich wzięło udział w naszej zabawie, w której za każde 4 kilo książek można było otrzymać prezent – książki lub gadżety firmowe. Zainteresowanie konkursem przeszło nasze oczekiwania, a duża pula nagród skończyła się już w sobotę.

Salon Ciekawej Książki w Łodzi wywołał duże zainteresowanie wśród mieszkańców Łodzi i mediów. Relacje z targów pojawiły się w prasie codziennej, każdego dnia wspominano o nas i nadawano relacje z Salonu w TVP Łódź oraz TV TOYA. Salon Odwiedziło również wielu dziennikarzy stacji radiowych. Przy imprezie akredytowało się 45 dziennikarzy. Targi odwiedziło blisko 4500 osób.

Jednocześnie już wiadomo, że targi odbędą się w przyszłym roku w dniach 7 – 9 grudnia 2012 w nowym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym przy al. Politechniki 2a. Można także odwiedzać profil na Facebook.com – http://www.facebook.com/SalonCiekawejKsiazki.

Więcej informacji na stronie organizatorów: http://www.mtl.lodz.pl/web/index/getpage/page/2806.

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.