Wieści

Fragment najnowszej powieści Stephena Kinga

Written by Ioannes Oculus

Na specjalne życzenie fanów Stephena Kinga, podróży w czasie i Ameryki lat 60. wydawnictwo Prószyński i S-ka przedstawia fragment najnowszej powieści mistrza grozy “Dallas `63” w interpretacji Marka Bukowskiego:

To zaledwie kilka z ponad 860 stron!, ale jesteśmy pewni, że wystarczy, aby zaostrzyć apetyty Czytelników.

W związku z premierą książki Prószyński i S-ka specjalnie dla polskich czytelników przygotował unikalne wydanie gazety z 23 listopada 1963 roku, opracowane na podstawie archiwalnych materiałów prasowych oraz fragmentów najnowszej powieści „DALLAS ‘63”.

W numerze:  relacja z zamachu na prezydenta Johna F. Kennedy’ego, sylwetka zamachowca Lee Harveya Oswalda, a także kronika wydarzeń lokalnych, sportowych i kulturalnych z Dallas i okolic.

 Gazetka dostępna będzie w księgarniach i bibliotekach, na stoisku Prószyński i S-ka (A39) podczas zbliżających się krakowskich Targów Książki (3-6 listopada), na konwencie miłośników fantastyki Falkon 2011 (10-13 listopada), a także w restauracjach sieci Jeff’s.

Elektroniczna wersja DALLAS NEWS jest dostępna na stronie http://www.proszynski.pl/images/media/Dallas.News.pdf

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.