Premiery

Premiera “Pokuty” i “Kuszenia”– podwójna dawka emocji na audiobooku

Anne Rice, "Pokuta" (audiobook)

Anne Rice, "Pokuta" (audiobook)

Dzisiejszy dzień to czas interesujących premier w Wydawnictwie Biblioteka Akustyczna. Pojawiają się bowiem aż dwa audiobooki z pogranicza thrillera i mistycyzmu w jednym czasie. Mowa o książkach „Pokuta” oraz „Kuszenie” Anne Rice, która jest znana chyba najbardziej z bestsellerowej powieści Wywiad z wampirem. Kiedy Rice nawróciła się na wiarę katolicką, porzuciła wampiry na rzecz aniołów. Seria „Czas Aniołów”, w której ukazały się „Pokuta” oraz „Kuszenie” to owoce tej duchowej przemiany. Oto informacje, jakie otrzymaliśmy od wydawcy na temat nowych audiobooków.

Pokuta

Hipnotyzująca powieść o aniele i płatnym mordercy. Metafizyczny thriller, który przeniesie Cię do trzynastowiecznej Anglii. Fascynująca i prowokująca książka o winie i przebaczeniu, miłości i nienawiści, samotności i pięknie.

Gra toczy się o zbawienie. Stawką jest nieśmiertelna dusza. Jednak nie musisz wierzyć, aby dać się porwać tej fascynującej powieści.

„The Times”

Trzymająca w napięciu…

„People”

Kuszenie

Kontynuacja „Pokuty” – hipnotyzującej powieści o aniele i płatnym mordercy.

Toby O’Dare wyrusza z kolejną misją zleconą przez anioła. Tym razem przenosi się do fascynującego świata Rzymu epoki renesansu. Musi także zmierzyć się z trawiącymi go wątpliwościami i palącym pożądaniem.

Prawdziwy mistyczny zachwyt.

„The Washington Post”

Sequel „Pokuty” jest zachwycający – fani Rice nie będą zawiedzeni.

Bookreporter.com

Pokutę i inne książki Anne Rice można tanio kupić w księgarni internetowej!

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.