Wieści

Najlepsze fabryczne – wrzesień 2011

No nieźle, tego chyba nikt się nie spodziewał. Wyobraźcie sobie, że we wrześniowej topce Fabryki Słów żadna z pozycji nie zaliczyła spadku, żadna też nie awansowała… Jak to możliwe? Wszystkie książki wrześniowe to nowości, powroty lub pozycje, które od miesiąca bronię się na tych samych pozycjach!

I tak na miejscu pierwszym triumfujący po raz kolejny Andrzej Pilipiuk i szósty tom Oka jelenia – Sfera Armiliarna. Zaraz za nim nowość Petera Brett’a Wielki Bazar. Złoto Bryana. Tak zwane pudło zamyka Jacek Komuda z trzecim tomem Samozwańca.

Całość zestawienia możecie znaleźć na stronie Fabryki Słów TOP 10 wrzesień 2011.
 

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

1 Comment

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.