Wieści

Złota Zakładka 2011

Drodzy Czytelnicy! Przekazujemy Wam ważną informację na temat nowej nagrody literackiej!

 

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że z dniem 1 sierpnia 2011 roku rusza pierwszy plebiscyt nagrody blogerów piszących o książkach – „Złota Zakładka 2011”.

„Złota Zakładka” jes  nagrodą przyznawaną przez blogerów piszących o książkach. Jak mało kto orientujemy się w rynku książki w Polsce, jak mało kto czytamy i promujemy ideę czytelnictwa. Postanowiliśmy wyróżnić książki, które szczególnie – z różnych względów – zapadły nam w pamięć.

Zapraszamy do obejrzenia naszej strony (www.zlota-zakladka.pl) oraz zapoznania się z ideą nagrody Złota Zakładka. Będziemy wdzięczni za każde wsparcie w promowaniu.

Pozdrawiamy

Ekipa nagrody Złota Zakładka

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.