Wieści

“Zapomniałam, że Cię kocham” na liście bestsellerów!

Gabrielle Zevin, "Zapomniałam, że Cię kocham"

Książka Zapomniałam, że Cię kocham  – pomimo że na półkach naszych księgarń pojawiła się zaledwie pod koniec czerwca, jest już bestsellerem w Polsce!

Po spektakularnym sukcesie powieści Gdzie Indziej Wydawnictwo Initium przekazało w ręce czytelników kolejną książkę wielokrotnie nagradzanej i docenionej Gabrielle Zevin. Tych, którzy ją przeczytali, zaintrygowała dowcipna i inteligentna fabuła osnuta na postaciach nietuzinkowych bohaterów.

Gdyby Naomi wybrała reszkę, wygrałaby w rzucie monetą. Nie musiałaby wracać po aparat do redakcji szkolnej księgi pamiątkowej, nie spadłaby ze schodów i nie uderzyłaby o nie głową. Nie obudziłaby się z amnezją w karetce i z pewnością pamiętałaby swojego chłopaka Ace’a. Może nawet pamiętałaby, z jakiego powodu się w nim zakochała. Rozumiałaby, dlaczego jej najlepszy przyjaciel Will uparcie nazywa ją „Szefową”. Wiedziałaby o nowej rodzinie mamy i o narzeczonej taty. Gdyby Naomi wybrała reszkę, może nigdy nie poznałaby Jamesa, chłopaka o wątpliwej przeszłości i niepewnej przyszłości, który już przy pierwszym spotkaniu miał ochotę ją pocałować. A ona może nie chciałaby odwzajemnić jego pocałunku.

Jednak Naomi wybrała orła…

Przymierzamy się do lektury Zapomniałam, że Cię kocham w najbliższym czasie. Na pewno podzielimy się z Wami wrażeniami.

Książkę Zapomniałam, że Cię kocham możecie kupić w Centrum Taniej Książki!

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.