Wieści

Spotkanie autorskie Andrzeja Ziemiańskiego – 16.04.2011 Katowice

Andrzej Ziemiański

16 kwietnia w katowickim salonie Empik odbyło się spotkanie autorskie Andrzeja Ziemiańskiego promujące wydanie wznowienia pierwszego tomu jego powieści – Achaja. Z racji tego, że niedawno dotarły do nas informacje o kontynuacji powieści, tego pytania na spotkaniu zabraknąć nie mogło. Tym bardziej, że autor wcześniej zarzekał się, że Achaja będzie miała trzy tomy i nie więcej. Okazuje się jednak, że trzy wydane dotychczas tomy to tak naprawdę pierwsza książka, podzielona na części ze względów wydawniczych. Na chwilę obecną w planie jest kolejne trzy części, które, jeśli dobrze zrozumiałam pana Andrzeja, stanowić będą drugi tom.

Achaja tom I

Pisarstwo jest dla Andrzeja Ziemiańskiego nieuleczalną chorobą. Podobno nieuleczalną. Cóż, nie cierpimy za bardzo z tego powodu.

Dla tych, którzy nie mogli wziąć udziału w spotkaniu zamieszczamy filmy ze spotkania.

http://www.youtube.com/watch?v=wcmJWf7HOMw

http://www.youtube.com/watch?v=ALJ5TfTf9Qo

P.S. Achaję możecie kupić taniej w księgarni Selkar 🙂

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.