Zapowiedzi

Premiera drugiego wydania “Achai” i ciąg dalszy…

"Achaja" - tył okładki

"Achaja" - tył okładki

Już jutro będzie miała miejsce premiera drugiego wydania “Achai” Andrzeja Ziemiańskiego. Premiera szczególna z kilku powodów. Jest to książka, która zebrała wiele pozytywnych opinii, wielu nawet stawia jej autora przed Sapkowskim. Po drugie, skoro jest wznawiana to znaczy, że jest popyt. Natomiast popyt na książki może tylko cieszyć i dobrze wróżyć czytelnictwu w Polsce. W końcu trzeci powód. Jest on słabo widoczny na zdjęciu (przyjrzyjcie się na prawy-dolny róg tyłu okładki. Co tam widać? Otóż coś pięknego, czyli nasze logo! Jesteśmy bowiem patronem medialnym tego wydania. Jednak zachęcamy do jego kupienia nie z racji patronatu, ale prostego faktu – to jest bardzo dobra książka. A więc premiera już jutro… 🙂

Jednak to nie koniec dobrych wieści! Jak podała niedawno Fabryka Słów, Andrzej Ziemiański pisze ciąg dalszy trylogii. Czekają nas kolejne trzy tomy, co (jak mamy nadzieję) do łącznie sześć fantastycznych książek! Więcej znajdziecie na stronie Fabryki.

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.